СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому орендований цілісний майновий комплекс повертається до комунальної власності міста
- Останнє оновлення: 28 лютого 2019
У міській раді Кропивницького послідовно виконується процедура повернення до комунальної власності цілісного майнового комплексу державного комунального підприємства теплових мереж «Кіровоградтеплоенерго», яке перебуває в оренді у дочірнього підприємства «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА».

Про це повідомив начальник управління комунальної власності міської ради Олег Колюка під час звітної прес-конференції за результатами виконання бюджетних програм у 2018 році.
За його словами, на виконання рішення міської ради міста Кропивницького від 6 листопада 2018 року №1942 «Про повернення з оренди цілісного майнового комплексу державного комунального підприємства теплових мереж «Кіровоградтеплоенерго» 21 листопада 2018 року управління уклало з ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» нотаріально посвідчений договір про дострокове розірвання договору оренди ЦМК ДКП ТМ «Кіровоградтеплоенерго» від 18 жовтня 2004 року № 157/17.
«На даний час здійснюється підготовка з інвентаризації майна, яка буде завершена до 01 травня 2019 року. Договір оренди буде припинено після завершення опалювального сезону 2018-2019 років, ЦМК повернеться з оренди 1 травня 2019 року», - відзначив Олег Колюка.
Посадовець також звернув увагу, що протягом 2018 року заборгованість з орендної плати ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» за оренду ЦМК ДКП ТМ «Кіровоградтеплоенерго» зменшилася на 2430,8 тис. грн і станом на 1 січня 2019 року становить 29551,2 тис. грн.
http://www.kr-rada.gov.ua
