Додатковий автобус чи маршрутне таксі допоможе вирішити транспортну проблему мікрорайону Старої Балашівки Кропивницького.

Із такою пропозицією звернулася до голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка мешканка району під час чергування його на «гарячій лінії»,
Жінка нарікала на завантаженість громадського транспорту в ранковий час.
Загалом упродовж години на "гарячу лінію" зателефонували десятеро жителів області. Тематика їх звернень стосувались різноманітних сфер, у тому числі медицини, освіти та найбільше - житлово-комунальної.
У розмові з абонентами Сергій Кузьменко запевнив, що кожне звернення буде опрацьовано профільним департаментом ОДА та місцевими органами влади.




Відкрите практичне заняття, присвячене сучасним напрямам робототехніки та безпілотних технологій, провели в Українській державній льотній академії.








