СУСПІЛЬСТВО
Перші особи Кропивницького привітали жінок зі святом весни
- Останнє оновлення: 06 березня 2019
Вчора, 5 березня, у приміщенні академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов привітали з прийдешнім святом 8-го березня працівниць міської ради.

«Життя без вас не можливе, не цікаве, не радісне. Ви найкращі мами, сестри, доньки, подруги і дружини. Ви вмієте любити, гарно працювати, оберігати сім'ю. Ви вмієте захищати, воювати і перемагати. Ми пишаємось кожною із вас, ми любимо і цінуємо вас. І взагалі, наше місто найкраще, бо тут живете ви! Я на театральній сцені, але я не граю. Мої слова – від щирого серця! Зі святом весни! Будьте щасливі!», – наголосив у вітальному слові Андрій Райкович.


А святковий настрій кращій половині створили актори театру, вони подарували їм власну прем’єрну виставу «Обережно – жінки!».

