СУСПІЛЬСТВО
Кропивницький: підлітки без дозволу дорослих хотіли самотужки поїхати до Харкова
- Останнє оновлення: 07 березня 2019
Трьох неповнолітніх дітей, які самостійно збиралися їхати до Харкова серед ночі, виявили патрульні.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції.
Правоохоронців привернули троє молодих людей на автостанції №1 на Олександрівському шосе.
Підлітки, серед яких були 15-річний хлопець та дві дівчини 14-и та 11-и років, повідомили патрульним, що збиралися поїхати до Харкова щоб привітати подругу з днем народження.
Всі троє мешкають у Кіровоградському районі.
Хлопець вже не вперше тікав з дому без дозволу дорослих.
Учасників пригоди патрульні передали до Кіровоградського районного відділення поліції.
Патрульні повернуть дітей до батьків.
