23червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивницький: підлітки без дозволу дорослих хотіли самотужки поїхати до Харкова

СУСПІЛЬСТВО

Кропивницький: підлітки без дозволу дорослих хотіли самотужки поїхати до Харкова

Трьох неповнолітніх дітей, які самостійно збиралися їхати до Харкова серед ночі, виявили патрульні.

26802

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції.

Правоохоронців привернули троє молодих людей на автостанції №1 на Олександрівському шосе.

Підлітки, серед яких були 15-річний хлопець та дві дівчини 14-и та 11-и років, повідомили патрульним, що збиралися поїхати до Харкова щоб привітати подругу з днем народження.

Всі троє мешкають у Кіровоградському районі.

Хлопець вже не вперше тікав з дому без дозволу дорослих.

Учасників пригоди патрульні передали до Кіровоградського районного відділення поліції.

Патрульні повернуть дітей до батьків.