СУСПІЛЬСТВО
Кіровоградщина: патрульні врятували літню жінку з пожежі
- Останнє оновлення: 11 березня 2019
Минулими вихідними під час патрулювання автодороги М-04 (Знам’янка-Луганськ-Ізварине) від охоронця порядку громадського формування «Сокіл-1» інспектори отримали повідомлення про пожежу.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції.
За попередньою інформацією у селищі Пантаївка, міста Олександрії, у приватному будинку було задимлення.
Всередині, ймовірно, була людина.
Правоохоронці увірвалися до помешкання та на підлозі біля печі виявили ледве свідому літню жінку.
Потерпілу витягли з будинку та до приїзду карети швидкої разом з громадянами надавали 81-річній бабусі домедичну допомогу.
Патрульні перевірили, чи в будинку більше нікого не лишилося та на свій подив виявили півня.
Пернатий залишився цілим та неушкодженим.
Надалі пожежники припинили задимлення, а медики забрали стареньку до олександрійської міської лікарні, куди пізніше прибули і її родичі.
