СУСПІЛЬСТВО
Мешканці Кіровоградщини почали отримувати допомогу від держави у готівковій формі
- Останнє оновлення: 13 березня 2019
12 березня субсидіанти, які не є пенсіонерами, почали отримувати субсидію готівкою. Виплати здійснює АТ «Ощадбанк».

Про це повідомляє прес-служба ОДА.
У березні 2019 року (за лютий 2019 року) житлову субсидію готівкою отримають близько 93,0 тисяч домогосподарств області на загальну суму 158,41 млн грн, які будуть виплачені пенсіонерам Пенсійним фондом, а отримувачам, які не є пенсіонерами - АТ «Ощадбанк».
Так через Пенсійний фонд України в Кіровоградській області кошти готівкою отримають 62,6 тисяч сімей на суму 111,96 млн грн.
Станом на 11 березня 2019 року Головним управлінням Пенсійного фонду України області для виплати готівки 26,2 тис. особам скеровано 46,8 млн грн, а саме: 12,7 тис. особам через відділення Укрпошти на суму 23,9 млн грн, 13,5 тис. особам через банківські установи на суму 22,9 млн грн.
Також через АТ «Ощадбанк» житлову субсидію буде виплачено 30,3 тисячам сімей на суму 46,45 млн грн.
