21серпня2019

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивничан запрошують долучитися до електронного опитування щодо рівня заробітної плати в обласному центрі

СУСПІЛЬСТВО

Кропивничан запрошують долучитися до електронного опитування щодо рівня заробітної плати в обласному центрі

1 1 1Відділ з питань праці міської ради Кропивницького, створений у вересні минулого року, фактично має виконувати функції інспекції, яка жорстко контролює дотримання роботодавцями державних гарантій в оплаті праці.

Спеціалісти відділу з питань праці у 2018 році здійснили 186 виїздів до суб’єктів підприємницької діяльності, здійснювали інформування та роз’яснення норм законодавства про працю. 

Результатом стала легалізація 73 осіб на підприємствах у Кропивницькому.

Станом на 31 грудня 2018 року сума штрафних санкцій, які накладено на посадових осіб, за порушення трудового законодавства та законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування становить 111690 гривень.

Одним із чергових кроків відділу на шляху встановлення соціального діалогу міської влади з громадськістю міста з питань дотримання роботодавцями норм чинного законодавства в оплаті праці стало створення електронного опитування щодо рівня заробітної плати в обласному центрі. 

Респондентам пропонується дати відповідь на питання: «Чи отримуєте ви заробітну плату на рівні не нижчому, ніж встановлено державою (не менше встановленої мінімальної заробітної плати?».

Взяти участь у такому опитуванні можна на сторінці відділу з питань праці офіційного веб-сайту міської ради Кропивницького за посиланням: http://www.kr-rada.gov.ua/viddil-z-pitan-pratsi/opituvannya-zarobitna-plata/