17червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кіровоградщина: у сільському центрі адміністративних та соціальних послуг розпочали оформлювати паспорти (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Кіровоградщина: у сільському центрі адміністративних та соціальних послуг розпочали оформлювати паспорти (ФОТО)

DSC 0090000 1

Учора, 13 березня, у центрі адміністративних та соціальних послуг Соколівської об'єднаної територіальної громади Кропивницького району відкрили сервіс із оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі картки та закордонного паспорта.

DSC 005888 1       

До урочистого запровадження нової адміністративної послуги долучились начальник Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області Володимир Гончаренко, завідувач Кіровоградського районного сектору УДМС Катерина Прохніцька та голова Соколівської ОТГ Інна Завірюха, повідомили в прес-службі  УДМС України в області.

Вітаючи очільника громади та колектив Центру, Володимир Гончаренко відзначив, що це перша, саме сільська, громада на Кіровоградщині, яка запровадила надання послуг з оформлення паспортів для громади та придбала обладнання для автоматизованого робочого місця з власного бюджету.

Сама об'єднана територіальна громада була створена у січні 2017 року, куди увійшло 13 населених пунктів, де проживає понад 6 тисяч чоловік. Через кілька місяців у селі Соколівське почав працювати Центр адміністративних та соціальних послуг. Він зручно розташований, у центрі села, в окремому приміщенні. До того ж, жителі громади можуть без проблем у Центрі владнати свої справи разом із дітьми, там для них облаштували ігровий майданчик.

Віднині жителі Соколівської громади у Центрі зможуть також отримувати послуги з оформлення ID-картки та паспорта для виїзду за кордон.

DSC 0080