СУСПІЛЬСТВО
Весняну лісокультурну кампанію розпочали лісівники Кіровоградщини
- Останнє оновлення: 21 березня 2019

Працівники Долинського лісгоспу висадили 7 гектарів лісових насаджень і майже 4 гектари лісових культур на зрубах.
Усього у районі планують відтворити лісів на площі понад 24 га.
- "Усі наші лісові господарства розпочали лісокультурну кампанію. Але безпосередньо висадку саджанців розпочали лісгоспи Долинське, Оникіївське, Голованівське Олександрівське та Світловодське", – розповіла начальник управління обласного лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко.
- І додала, що на
весні планують створити захисних лісових насаджень на території лісгоспу на площі майже 40 гектарів та відтворення лісів на понад 23 гектарах.
