25червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Міська рада Кропивницького виділила сім мільйонів гривень на реалізацію проектів громади

СУСПІЛЬСТВО

Міська рада Кропивницького виділила сім мільйонів гривень на реалізацію проектів громади

21 14Міська рада Кропивницького своїм рішенням затвердила Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у новій редакції. 

Як повідомила начальник департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради  Маріанна Морква, ключовими змінами до Положення стали збільшення обсягів фінансування громадського бюджету, спрощення процедури подання проектів і розширення їх тематики.

Зокрема, обсяг громадського бюджету збільшено до 7000000 гривень, при цьому загальна вартість малого проекту підвищена до 250000 гривень, а бюджет великого проекту може становити від 250001 до 1500000 гривень.

Крім того, доповнено тематику проектів: відтепер приймаються освітні проекти, в частині підтримки обдарованої молоді чи проекти направлені на розвиток інновацій.

Відтепер проект будь-якої категорії має бути підтриманий підписами не менш, як 15 осіб. Надзвичайно важливою новацією є можливість співфінансування проектів із залученням партнерів до їх реалізації.

А ще голосування за проекти триватиме 14 календарних днів (10 робочих та 4 вихідних).

Довідка. Програма «Громадський бюджет» розширює можливості кропивничан реалізовувати цікаві ідеї та пропонувати різноманітні проекти розвитку громадського простору обласного центру.

http://www.kr-rada.gov.ua