25червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Дмитро Авдієнко: Співпраця поліції та громади Кропивницького – то дієвий спосіб забезпечення безпеки в місті

СУСПІЛЬСТВО

Дмитро Авдієнко: Співпраця поліції та громади Кропивницького – то дієвий спосіб забезпечення безпеки в місті

18397 1200x800 2

Співпрацю та взаємодію міської ради з територіальним підрозділом національної поліції обговорили у міській раді Кропивницького.

Цьому питанню прсвятили зустріч заступника міського голови Олександра Вергуна з начальником міського відділу поліції Дмитром Авдєєнком, інформує прес-служба міської ради.

До участі в нараді долучилися начальник сектору з питань запобігання і виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними і контролюючими органами Олександр Шишко, радник міського голови Олександр Храпак, в. о. начальника головного управління житлово-комунального господарства Тетяна Савченко та керівник КП "ЖЕО №4" Людмила Запорожець.

Дмитро Авдієнко відзвітував про роботу, яку у 2018 році виконали фахівці міського відділу поліції. Керівник ЖЕО Людмила Запорожець відразу порушила перед очільником міської поліції  низку проблемних питань, зокрема щодо збереження комунального майна та підтримання громадського порядку в місті, особливо у вечірні часи.

«Ми працюємо у цьому напрямку, безпека є однією з базових потреб людини, а співпраця поліції та громади – то найкращий спосіб її забезпечити», – відзначив Дмитро Авдієнко.