25червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Прибирання території Кропивницького – пріоритетне завдання комунальних служб міста

СУСПІЛЬСТВО

Прибирання території Кропивницького – пріоритетне завдання комунальних служб міста

Весняне прибирання території Кропивницького залишається пріоритетним завданням для комунальних служб міста.

 18438 1200x800 2

На цьому наголосив міський голова Кропивницького Андрій Райкович під час щопонеділкової апаратної наради сьогодні, 25 березня, інформує прес-служба міськради.

Прибирання міста почали, щойно стало на погоді. І сьогодні погодні умови дозволяють ефективно виконувати ці роботи. Проте, на думку міського голови, комунальники проявляють активність не на усіх напрямках.

"Я давав завдання вимести, вигребти з узбіч, з доріг, з вулиць зимову посипку. Центр міста прибрали, а далі? Навіть з площі навколо “Янгола-Охорнця” виметено наче граблями. А що говорити про віддалені вулиці!? Не можна все залишати на нічний час. Треба співпрацювали з поліцією, щоб вони регулювали дорожній рух, а ви мали можливість прибирати і вдень. Місто необхідно вичищати швидше", – наголосив Андрій Райкович. 

Очільник міста доручив головному управлінню житлово-комунального господарства не припиняти ямкового ремонту шляхів обласного центру. Особливу увагу і необхідно приділити вулиці Чорновола. А в спальних мікрорайонах, де взимку було багато поривів, мають попрацювати теплопостачальні підприємства міста.

"Прошу і водоканал оперативніше ліквідовувати свої аварії. Це не годиться, щоб по 3-4 дні текла вода вулицями і дворами. Іще півбіди, коли вони асфальтовані, а там, де грунтові дороги, особливо у провулках, на околицях, болото стоятиме не день-два", – зауважив Райкович.

Міський голова порадив теплопостачальним підприємствам та ОКВП «Дніпро - Кіровоград» купувати нову сучасну техніку, яка б дозволяла застосовувати сучасні технології для ліквідації поривів, а не розривати великі ями та не псувати дорожнє покриття.