СУСПІЛЬСТВО
Власники незареєстрованої зброї Кіровоградщини мають можливість уникнути кримінальної відповідальності
- Останнє оновлення: 28 березня 2019
Із 1 по 30 квітня у Кіровоградській області пройде місячник добровільної здачі в органи Національної поліції зброї, спеціальних засобів самозахисту, вибухових матеріалів, боєприпасів.
Про це інформує прес-служба Національної поліції у Кіровоградської області.
Громадяни, які добровільно здадуть зброю, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності, а зброя, котра дозволена до реєстрації, а це – мисливська та газова, може бути за їх бажанням зареєстрована у власність в установленому порядку.
Зброю можна здати до відділень поліції за місцем проживання.
У 2018 році завдяки добровільній здачі незареєстрованої зброї та боєприпасів від кримінальної відповідальності звільнено 42 громадянина.
