СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині четверо підлітків самотужки гасили пожежу до прибуття рятувальників
- Останнє оновлення: 01 квітня 2019
30 березня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу сухої трави біля села Звенигородка Олександрії.
Після прибуття на місце події рятувальниками було встановлено, що горить 200 м2 сухої трави на відкритій території за межами селища.
Під час гасіння пожежі було травмовано четверо підлітків. Як з’ясувалося, діти разом із своїм керівником перебували неподалік місця займання, помітивши пожежу спробували самостійно її загасити, поки спеціалісти слідували до місця події. Постраждалих доправлено до міської дитячої лікарні Олександрії із легким ступенем інтоксикації продуктами горіння.
Наразі причину пожежі встановлюють фахівці.
