СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому судитимуть власницю АГЗС, яка нелегально зайняла земельну ділянку
- Останнє оновлення: 01 квітня 2019
Завершено досудове розслідування за фактом самовільного зайняття суб’єктом господарювання земельної ділянки в межах прибережної захисної смуги річки Інгул, яку він використовував для розміщення нелегальної автомобільної газозаправної станції.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.
Виявилося, що власниця АГЗС самовільно зайняла та використовувала для потреб ведення господарської діяльності земельну ділянку в Кропивницькому по вулиці Вокзальній, площею 0,0904 га, із земель охоронних зон.
Обвинувальний акт скерований на розгляд суду за ч. 2 ст. 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки) Кримінального кодексу України.
