СУСПІЛЬСТВО
Мешканці Кропивницького продовжують перетворювати місто на смітник (ФОТО)
- Останнє оновлення: 02 квітня 2019
Нове несанкціоноване звалище з’явилося у Кропивницькому біля залізничного переїзду на Старій Балашівці.

Усього за кілька хвилин сюди приїхали п’ять машин, водії яких мішками викидали сміття просто неба та перетворювали прилеглу територію на справжній смітник. Усе це нині розносить вітер містом.

