23червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині почали штрафувати власників домашніх тварин

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині почали штрафувати власників домашніх тварин

Муніципальна поліція Олександрійської міської ради неодноразово попереджала власників тварин міста про те, що вигул собак у місцях відпочинку забороняється правилами благоустрою і карається штрафами.

02 18

Деякі жителі почали реагувати на зауваження та прибирати за своїми улюбленцями. Проте не всі. 

Днями інспектори місцевої поліції склали адмінпротокол на порушника, який вигулював вівчарку на спортивно-ігровому комплексі у Південному мікрорайоні.

Правоохоронці нагадують, що недотримання санітарного стану та вигул собак у місцях масового відпочинку забороняється законодавством і карається штрафом до 1360 гривень.

https://www.facebook.com/