СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині почали штрафувати власників домашніх тварин
- Останнє оновлення: 02 квітня 2019
Муніципальна поліція Олександрійської міської ради неодноразово попереджала власників тварин міста про те, що вигул собак у місцях відпочинку забороняється правилами благоустрою і карається штрафами.

Деякі жителі почали реагувати на зауваження та прибирати за своїми улюбленцями. Проте не всі.
Днями інспектори місцевої поліції склали адмінпротокол на порушника, який вигулював вівчарку на спортивно-ігровому комплексі у Південному мікрорайоні.
Правоохоронці нагадують, що недотримання санітарного стану та вигул собак у місцях масового відпочинку забороняється законодавством і карається штрафом до 1360 гривень.
https://www.facebook.com/
