СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині фірма-порушник сплатить штраф і прибере стихійний смітник
- Останнє оновлення: 03 квітня 2019
До муніципальної безпеки Олександрійської міської ради учора, 3 квітня, звернулися небайдужі жителі, які повідомили, що зранку біля річки Інгулець нижче вулиці Набережної автомобіль вивантажив будівельне сміття.
Прибувши на місце і влаштувавши засідку, інспектори затримали вантажівку, яка привезла чергову партію відходів. Опитали осіб, які вивозили сміття, та встановили приватну будівельну фірму, причетну до створення стихійного сміттєзвалища, інформує прес-служба Олександрійської міськради.
За порушення правил благоустрою на водія склали адмінпротокол та надали припис на прибирання засміченої території у термін до травня. На підприємство-порушника накладуть максимальний штраф у розмірі 1700 грн.
