СУСПІЛЬСТВО
Чому мешканці багатоповерхового будинку в Кропивницькому залишилися без опалення
- Останнє оновлення: 04 квітня 2019
Сьогодні, 4 квітня, у зв’язку із аварійною ситуацією на тепломережі по вул. Академіка Корольова, без теплопостачання залишився багатоквартирний будинок №36.
Про це повідомили у головному управлінні ЖКГ міської ради Кропивницького.
На даний момент на місці пориву працюють аварійні бригади ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА».
