СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому пройшов чотиригодинний благодійний марафон із бейблейду (ФОТО)
- Останнє оновлення: 07 квітня 2019
В обласному центрі, у ТРЦ Depo't center, пройшов п’ятий чемпіонат із бейблейду, в якому взяли участь 30 учасників.

Чотиригодинний марафон змагань закінчився врученням кубку чемпіонів та подарунків усім гравцям.
«Із жовтня 2018 по квітень 2019 в обласному центрі загалом було проведено 5 благодійних бейблейд турнірів, під час яких зібрано більше 30 тисяч гривень для центру адаптації ветеранів АТО "Смайл"», - інформує Асоціація жінок України ДІЯ.

