СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому змагались молодість та краса української гімнастики
- Останнє оновлення: 08 квітня 2019
Третій рік поспіль у Кропивницькому проходить Всеукраїнський турнір з гімнастики художньої «Квітка України».

Свято краси і грації пройшло під егідою майстра спорту України з гімнастики художньої, неодноразової переможниці Всеукраїнських та міжнародних змагань Катерини Квітки.
У турнірі взяли участь 168 спортсменок у складі 17 команд із 7 регіонів України.

http://www.kr-admin.gov.ua
