СУСПІЛЬСТВО
Поведінка деяких підлітків Кропивницького стає небезпечною для життя оточуючих
- Останнє оновлення: 09 квітня 2019
У Кропивницькому руїни недобудованого ДЮЦу (у народі - колізею) треба негайно розбирати, або зносити, бо тут може трапитися трагедія.

Таку заяву зробила на своїй сторінці у Фейсбуці Олена Шворак.
«Десятки підлітків тусять там щовечора. П’ють, курять, селфяться в небезпечних місцях. Але мало того, що вони своє життя наражають на небезпеку, віднедавна у них з’явилася нова забава: кидання цеглини з даху колізею. Мета – докинути до каналу. А оскільки на фізкультурі, вочевидь, «гранати» вже не метають, то виходить в них дуже погано. До каналу цегла не долітає і падає на пішохідну доріжку, яка веде з мосту Марковського до проспекту Винниченка. Там ходять сотні людей. Зокрема й учні ЗОШ №4. Кому впаде на голову? Питання часу», – інформує журналістка.

