СУСПІЛЬСТВО
Мешканці Кропивницького вже почали готуватися до ювілею рідного міста
- Останнє оновлення: 10 квітня 2019
Першого квітня у Кропивницькому стартував місячник із озеленення, прибирaння тa блaгоустрою території облaсного центру, у рамках якого головне управління ЖКГ запланувало заплановано кілька заходів, спрямованих на збереження довкілля.

Одна із таких акцій з масового озеленення території Кропивницького запланована на 13 квітня.
Про це повідомила начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Тетяна Савченко під час прес-конференції у міській раді.
«Спеціалісти комунального підприємства «Єлизавета» цього дня висадять по місту 265 саджанців лип. Така кількість дерев відповідає рокам від дня заснування обласного центру, адже Кропивницький святкуватиме свій 265-й день народження», – зазначила посадовиця.
Для висадки дерев обрано три локації: сто саджанців буде висаджено біля озера Копань у мікрорайоні Ковалівка, вісімдесят – по вулиці Кропивницького, біля дитячого майданчика напроти магазину «Океанія». Решта вісімдесят п’ять дерев посадимо у сквері Молодіжному.
Тетяна Савченко також нагадала, що 20 квітня у Кропивницькому оголошено Днем довкілля. Цього дня колективи усіх підприємств, установ, організацій тa мешканці районів долучаться до генерального прибирання та благоустрою території міста.
