СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому на знак єдності висадять три дерева, які привезли волонтери Донбасу
- Останнє оновлення: 10 квітня 2019
До обласного центру завітали давні друзі кропивницьких волонтерів із прифронтового міста Торецьк (колишній Дзержинськ).
Про це повідомила у Фейсбуці Вікторія Касьянова.
Це саме те місто, яке звільняли від російської окупації військові 34-го батальйону, місто, яке боронила наша 17-ка та 42 бат, місто, захищаючи яке, у різні роки загинули військові з Кіровоградщини.
«Сьогодні Володимир Єлець привіз нам три катальпи - дерева миру. На їх коріннях - земля Донбасу. Ми висадимо їх біля Храму УПЦ на селищі Гірничому. До прифронтового Торецька від нас поїхала липа та райська яблуня. Дерева ми обрали не випадково. Липа - тому що саме у липні 2014-го був звільнений Дзержинськ, а яблуня завжди була деревом з райського саду, яке стало символом життя. Приємно, що ці дерева прикрашатимуть сквер у невеличкому місті на Донбасі, з яким нас за ці важкі повоєнні роки так багато об'єднує. А найголовніше - нас об'єднує віра у перемогу та мрія про вільну, єдину і квітучу Україну!», - зазначила волонтер.


