СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині за тиждень склали 18 протоколів на порушників санітарних норм міста (ФОТО)
- Останнє оновлення: 10 квітня 2019
За останній тиждень муніципальна безпека міської ради Олександрії виявила трьох порушників, що створюють стихійні сміттєзвалища.

Про це інформує прес-служба міськради.
Так інспектори затримали мешканця вулиці Кременчуцької, що вивіз та висипав причіп побутових відходів на пустирі біля телевежі в районі 8-ої школи.
На чоловіка складено адмінпротокол та накладено штраф у розмірі до 1360 гривень. Він також має упорядкувати засмічену територію.
Загалом, протягом останнього місяця на порушників складено 18 протоколів за порушення благоустрою міста.

