23червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині за тиждень склали 18 протоколів на порушників санітарних норм міста (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині за тиждень склали 18 протоколів на порушників санітарних норм міста (ФОТО)

За останній тиждень муніципальна безпека міської ради Олександрії виявила трьох порушників, що створюють стихійні сміттєзвалища.

10 10

Про це інформує прес-служба міськради.

Так інспектори затримали мешканця вулиці Кременчуцької, що вивіз та висипав причіп побутових відходів на пустирі біля телевежі в районі 8-ої школи.

На чоловіка складено адмінпротокол та накладено штраф у розмірі до 1360 гривень. Він також має упорядкувати засмічену територію. 

Загалом, протягом останнього місяця на порушників складено 18 протоколів за порушення благоустрою міста.

10 11