25червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому все ж таки працюватиме заклад, проти будівництва якого кілька років поспіль протестували містяни (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому все ж таки працюватиме заклад, проти будівництва якого кілька років поспіль протестували містяни (ФОТО)

Cьогодні, 11 квітня, громадські активісти, зокрема, екозахисники Кропивницького, вкотре продемонстрували власну згуртованість і небайдужість.

11 22

Попри дощ вони вийшли на акцію проти хаотичної забудови МАФами обласного центру, зокрема, і його зелених зон.

Скандальновідому кав’ярню неподалік недобудованого пам’ятника жертвам Голодомору обіцяли знести-демонтувати. Але вона таки з’явилася і вже готова до відкриття. Принаймні власник забудови сьогодні саме в ній ховався від дощу.

11 20

"Хто мені відповість, якщо поряд можна придбати каву у трьох точках, навіщо ще й четверта? Хто пояснить, на  якій підставі у мене – громадянина – відібрали тротуар? Хто це має зупинити?", – риторично запитував  активіст Дмитро Бабак.

Відповіді ні він, ні решта активістів не почули. Тепер їм залишається хіба що ігнорувати заклад, аби той, хто звів його всупереч бажанню громади та правил забудови міста, не мав від того зиску.

Але чи всі містяни до цього готові – питання також риторичне.