25червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині демобілізованим військовослужбовцям пояснили тонкощі побудови кар’єрних планів

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині демобілізованим військовослужбовцям пояснили тонкощі побудови кар’єрних планів

IMG 20190222 103627

У Долинській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості провели День відкритих дверей для військовослужбовців та учасників антитерористичної операції.

Провідний фахівець з питань зайнятості районної філії Світлана Щербіна ознайомила присутніх зі спектром соціальних послуг, які надає служба клієнтам, попитом і пропозиціями на місцевому ринку праці та змістом державних гарантій у сфері зайнятості, зазначили у відомчій прес-службі.

Про останні зміни у пенсійному законодавстві та особливості пенсійного забезпечення, переваги легального працевлаштування розповіла заступниця начальника Долинського відділу обслуговування громадян ПФУ в області Ольга Курінська.

Також С. Щербіна надала присутнім допомогу в побудові кар’єрних планів, при цьому значну увагу приділила корекції вимог до майбутнього робочого місця, зміни уявлення про підходящу роботу, підвищення самооцінки та ін.

Також військовослужбовці дізналися про порядок реєстрації на WEB-порталі ПФУ, можливість особисто контролювати наявний страховий стаж та заробітну плату, отримання СМС-повідомлень, замовлення довідок тощо.

Того ж дня провели міні-ярмарок вакансій, за результатами якого одна особа отримала направлення на працевлаштування до ФГ «ДЖЕРЕЛО С» за професією тракториста-машиніста сільськогосподарського  виробництва,. Ще один атовець виявив бажання взяти участь у роботах із благоустрою, що проводитимуться на території Суходільської сільської ради.