СУСПІЛЬСТВО
Аварійні бригади теплоенеруючих підприємств Кропивницького мають відновити дорожнє покриття в місцях зимових поривів
- Останнє оновлення: 16 квітня 2019
Комунальники Кропивницького мають ліквідувати всі ями, які утворилися внаслідок поривів тепломереж у зимовий період.

На цьому наголосив очільник обласного центру під час щопонеділкової апаратної наради.
«Якісно відремонтуйте розриття, щоб не було провалів та просадки. Трамбуйте, використовуйте відповідні методики, що закладені у кошторисах і за які ви берете гроші. Вони повинні бути повністю ліквідовані: асфальтове покриття не має просідати на півметра і руйнуватися відразу після ремонту», - дав вказівку керівництву теплогенеруючих підприємств міста Андрій Райкович.
Читайте також: У Кропивницькому «золотим» теплом обігрівають вулиці (ФОТО)
