25червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Відомий лікар Кропивницького, професіоналізм якого визнають не лише хірурги України, зустрів своє 70-річчя

СУСПІЛЬСТВО

Відомий лікар Кропивницького, професіоналізм якого визнають не лише хірурги України, зустрів своє 70-річчя

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович привітав з днем народження Почесного громадянина міста, заслуженого лікаря України, завідуючого відділенням урології лікарні швидкої медичної допомоги Віктора Мягкого. 

17 2

18817 1200x800 2

Почесний громадянин міста, заслужений лікар України, завідуючий відділення урології лікарні швидкої медичної допомоги зустрів своє 70-річчя.

За час роботи відомий лікар втілив у життя лікувальні та діагностичні методи, які використовуються у Київському науково-дослідному інституті, на кафедрах урології Київського, Дніпропетровського, Запорізького медичних інститутів, а також у закордонних урологічних клініках. За роки роботи Віктор Мягкий зробив десятки тисяч операцій, в тому числі й за кордоном – лікарю довелось кілька років пропрацювати в Алжирі.

До поздоровлень приєднались начальник управління охорони здоров’я Оксана Макарук та всі колеги лікаря, яких він з любов’ю називає дружною родиною.

«Саме такі люди, як ви творять рідне місто. Саме з таких особистостей формується імідж держави. Ви достойні найвищих нагород і найвищих визнань. Це фундатори медичного середовища нашого міста та й нашої держави вцілому, тож   не дивно, що так багато людей виказує вам, Вікторе Михайловичу слова подяки за врятовані життя, за життя та здоров’я рідних, за чуйність та професіоналізм!», - зазначив Андрій Райкович.

Очільник міста вручив Віктору Мягкому букет квітів та іменний годинник.