25червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Волонтери з Кіровоградщини відправили на передову ліки, запчастини та інструменти

СУСПІЛЬСТВО

Волонтери з Кіровоградщини відправили на передову ліки, запчастини та інструменти

Медикаменти, запчастини та інструменти для ремонту техніки відвезли на передову волонтери громадської організації «Патріот Кіровоградщини».

57421941 2327053090839897 6231824235975671808 n

"Допомогу, яку ми зібрали,  доставлять на передню лінію нашим захисникам, які зараз тримають лінію оборону в Авдієвці, Опитному та  Пісках. Щоразу, коли приїдимо, розпитуємо, що потрібно хлопцям, і потім збираємо замовлене ними. Цього разу відвправили знеболювальні препарати, перевязувальний матеріал та засоби по догляду за ротовою порожниною. Це нам прислали волонтерську допомогу із Італії – Конгрес Українців та Майдан Риму. Вони нам допомагають уже кілька років",  зазначив голова громадської організації «Патріот Кіровоградщини» Вадим Нікітін. 

Передали хлопцям і запчастини для ремонту автомобілів, два насоси та сто метрів шлангу для підкачки води, плівку, щоб накривати бліндажі, електропилки, сокири та багато іншого.

"Зібрати ці речі нам допомогли небайдужі містяни та жителі області", – зауважив член організації Сергій  Шагін.

Поїздки на передову до військових волонтери громадської організації «Патріот Кіровоградщини» здійснюють щомісяця. Таким чином захисникам України допомагають із 2104 року.