23червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині тривають передвеликодні перевірки православних храмів (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині тривають передвеликодні перевірки православних храмів (ФОТО)

20190418 102459

За тиждень усі православні віряни святкуватимуть велике свято – Великдень, Воскресіння Христове.

20190419 123158 

Свічки, лампадки, велика кількість людей в храмах, – ці фактори можуть стати причинами виникнення пожеж.

Зважаючи на це, повідомили у відомчій прес-службі, співробітники У ДСНС у Кіровоградській області проводять перевірки протипожежного стану культових споруд, роз’яснювальну робота серед вірян, інструктажі серед служителів культових споруд щодо обережного поводження з вогнем.

IMG 0358

Сьогодні, 19 квітня, рятувальники підпорядкованих пожежно-рятувальних підрозділів Світловодського, Олександрійського та Новоукраїнського районів поспілкувались зі священниками місцевих релігійних громад, розповіли, з яких причин найчастіше стаються пожежі, пояснили, як уникнути лиха під час Великодня та поминальних днів, коли вірянами традиційно використовуються свічки та лампадки. 

Під час перевірок працівники пожежно-рятувальної служби наголосили на утриманні в належному стані шляхів евакуації та електробладнання у приміщеннях релігійних закладів, на обов’язкову наявність первинних засобів пожежогасіння в належному стані тощо.

20190418 103212

Управління ДСНС у Кіровоградській області нагадує, що, готуючись до відзначення Великодня, кожному з нас необхідно замислитись про безпеку не лише у церкві, а й удома. Запалюючи великодню свічку, пам’ятайте, що вона покликана приносити лише тепло і радість у ваші родини.

Бережіть себе та своїх близьких!