21серпня2019

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині у день виборів зареєстрували три повідомлення про можливі факти порушення виборчого законодавства

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині у день виборів зареєстрували три повідомлення про можливі факти порушення виборчого законодавства

До роьоти ситуаційного центру поліції залучили працівників більшості підрозділів та служб відомства, управління патрульної поліції, а також представники Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної гвардії.

7 21 04
Завдання ситуаційного центру – моніторинг та аналіз ситуації, пов’язаної з виборчим процесом, реєстрація усіх без виключень заяв та звернень громадян, відстеження ситуації, пов’язаної з дотриманням правопорядку, повідомили в секторі комунікаціїполіції Кіровоградської області.

Наряди поліції перебувають на територіях, прилеглих до всіх виборчих дільниць, готові реагувати на будь-які факти, пов’язані з порушенням прав і свобод громадян, у тому числі – процесом здійснення волевиявлення. Продовжує роботу ситуаційний центр поліції області.До охорони публічної безпеки сьогодні, 21 квітня, залучено більше 3270 осіб, із них майже 1640 поліцейських, а також співробітники УДСНС, військовослужбовці Нацгвардії та представники громадських формувань.

Працівники поліції несуть службу у посиленому режимі.

По всій території Кіровоградщини дільниці розпочали свою роботу.

Станом на 8.30 працівники поліції зареєстрували 3 повідомлення про можливі факти порушення виборчого законодавства: 2 – незаконна агітація, 1 – фотографування бюлетенів.

Поліція закликає громадян дотримуватися порядку.