СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині порушення пов'язані із членством у дільничних виборчих комісіях
- Останнє оновлення: 21 квітня 2019

Явка виборців на першу половину дня вища ніж у першому турі виборів. В області вже проголосували чверть виборців, повідомляє ОПОРА.
Порушення в основному стосуються кваліфікації членів ДВК (не ведуть протокол вранішнього засідання тощо).
"Спостерігаємо процедрні проблеми, які є на дільницях, пов'язані із членстворм у дільничних виборчих комісіях. Була велика кількість замін. Наприклад, на засіданні ОВК на окрузі № 99 замінили майже 30 людей. Відповідно сьогодні на усіх округах були випадки, голови та секретарі вперше приходили на дільниці та зранку приймали присягу. Саме з цим ми пов'язуємо те, що частина виборчих комісій не вела протокол вранішнього засідання. А це дуже важливо. У Кропивницькому на одній із дільниць ми зафіксували, що такого протоколу немає, ще на кількох були просто чернетки. Також по селах фіксували випадки голосування без паспортів. Проте, спостерігачі робили зауваження і, люди поверталися за документом", – зауважила під час прес-сконференції координаторка громадської мережі ОПОРА Зоя Лебідь.
