СУСПІЛЬСТВО
На набережній Інгулу у Кропивницькому ростимуть дерева плакучої форми (ФОТО)
- Останнє оновлення: 22 квітня 2019
Відтепер у Кропивницькому і шовковиці прикрашатимуть набережну Інгулу.

20 квітня, у День довкілля, іх висадили працівники КП «Благоустрій» разом із школярами обласного центру, інформує прес-служба міської ради
"Обрали гарні деревця плакучої форми, що стануть справжньою окрасою набережної у центрі Кропивницького. Тож, закликаю усіх кропивничан берегти і захищати зелені насадження у Кропивницькому і тоді наше місто стане по справжньому ошатним, зручним для нас з вами і привабливим для туристів", – відзначила начальниця дільниці підприємства Олена Ворона.
