СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому висадили ще 60 кущів ялівця, туї та самшиту (ФОТО)
- Останнє оновлення: 23 квітня 2019

Працівники КЗ «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» долучилися до всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».


Як результат у День довкілля на Ковалівці висадили понад 60 кущів ялівця, туї, самшиту, а також ялини, сосни та липи.

Крім того, керівники гуртків провели зі своїми вихованцями години спілкування та пізнавальні конкурси, спрямовані на розв’язання екологічних проблем та виховання свідомого ставлення до навколишнього середовища і його захисту.

Анатолій Саржевський,
фото автора
