СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому створять нове комунальне підприємство, до складу якого увійдуть 20 працюючих котелень
- Останнє оновлення: 24 квітня 2019
У Кpопивницькому розпочинають підготовку до наступного опалювального сезону.

Про це розповів міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради вчора, 23 квітня.
Процес підготовки стартує з передачі до комунальної власності майнового комплексу, яке у міста орендувало ДП «Кіровоградтепло», ТОВ ЦНТІ УНГА. В його активі 20 працюючих котелень, якими тепер опікуватиметься комунальне підприємство.
«Ми повинні створити нове комунальне підприємство, навести порядок у фінансовій діяльності. До нового опалювального сезону треба бути готовим заздалегідь, і не за рахунок такого важкого для міського бюджету фінансового ресурсу як торік! Важливо також працювати з абонентами і забезпечити нормальний рух фінансових потоків. Все це треба робити вже зараз, щоб восени теплові підприємства працювали безперебійно!» – наголосив міський голова.
