СУСПІЛЬСТВО
Пошматована реклама на білбордах Кропивницького псує обличчя міста (ФОТО)
- Останнє оновлення: 24 квітня 2019
Міський голова Андрій Райкович звернувся до комунальників та спецінспекції міста, аби вони провели роботу щодо приведення зовнішньої реклами на білбордах Кропивницького до належного стану.

Таке доручення він надав під час апаратної наради у міській раді вчора, 23 квітня.
«Зібрати власників відповідних організацій і відпрацювати дане питання. Вони мають привести свої рекламні площі до належного стану. Після дощів на багатьох білбордах шматками висять залишки агітаційної реклами, які вітром розносяться по всьому місту. Також необхідно проконтролювати якість конструкцій: вони повинні бути пофарбовані, вичищені та відповідати усім правилам безпеки. На білбордах має бути нормальна якісна реклама або чисті площини. І нічого більше», – зазначив очільник міста.

