СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому з Великоднем привітали родини, для яких свобода назавжди матиме найвищу ціну – життя (ФОТО)
- Останнє оновлення: 26 квітня 2019
Сьогодні, 25 квітня, у приміщенні міської ради Кропивницького, Андрій Райкович привітав зі святом Великодня та вручив пасхальні набори членам сімей загиблих воїнів, військовополонених та зниклих безвісти учасників АТО.

«Ми маємо жити не вчорашнім днем, а майбутнім. Ми завжди пам’ятатимемо і будемо вдячні тим людям, яких сьогодні немає серед нас та нестимемо відповідальність і чим можемо допомагатимемо та проявлятимемо турботу про їхніх рідних. Я щиро вітаю вас і хочу, щоб ваші рідні були щасливими і здоровими, а світле свято Воскресіння Христове ви зустріли із радістю, надією та Богом в душі, бо він допомагає нам жити далі», – зазначив міський голова.
Також до привітань долучився єпископ Кропивницький і Голованівський Марк.
«Свобода – це велика цінність і ви – люди, котрі як ніхто розуміють ціну цієї свободи. Із свободою – ти маєш гідність. Не маючи свободи – ти втратиш гідність. Для вас – це не просто слова. Війна для вас – це те, що увійшло у ваш дім і торкнулося вашого серця. На жаль, сьогодні для декого слово свобода – аби були розваги, що поїсти і все. Тому інколи ми замислюємося, чи варто віддавати за це своє життя і страждати. Та міська влада і церква роблять усе, аби ви знали, що є дуже багато людей, які цінують подвиг загиблих. Тому бажаю вам жити повноцінним життям. Адже цього хоче не тільки церква і держава, цього хочуть ваші рідні, які назавжди у ваших серцях», – зауважив керуючий Кропивницькою єпархією.



