СУСПІЛЬСТВО
У двох селах Кіровоградщини під час земляних робіт знайшли старі боєприпаси
- Останнє оновлення: 25 квітня 2019
Вчора, 24 квітня сапери групи піротехнічних робіт АРЗСП Управління ДСНС у Кіровоградській області знищили три боєприпаси часів Другої світової війни.

Про це повідомляє прес-служба У ДСНС в області.
Небезпечні знахідки виявили під час земляних робіт: 2 артснаряди калібру 45 та 76 мм – у с. Іванівка та ще 1 мінометну міну калібру 82 мм – у с. Квітка Новоукраїнського району.

