СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині загинув робітник, якого випадково затягло токарським верстатом
- Останнє оновлення: 29 квітня 2019
В Олександрії 53-річний чоловік загинув прямо на робочому місці.

Про це повідомляють «Олександрійські новини».
За попередньою інформацією, до трагічних наслідків призвело необережне поводження з верстатом у токарному цеху.
«Олександрієць перебував на території одного з підприємств нашого міста по вулиці Діброви. Внаслідок намотування верхнього одягу на станок, чоловік отримав тілесні ушкодження, несумісні з життям. Чоловік помер. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 271 Кримінального кодексу України. Триває слідство», - повідомила подробиці події представник Олександрійського відділу поліції Олена Переверзєва.
