СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині оголошено грошову винагороду за інформацію про особу, яка понівечила власність громади
- Останнє оновлення: 02 травня 2019
На Кіровоградщині невідомі вночі перетворили футбольне поле Новгородківського ПТУ № 36 на суцільне місиво багнюки.

Про це йдеться у фейсбуці на сторінці керівника закладу Олега Вєтрова.
«Я не знаю, коли ми зможемо жити краще? Можливо, тоді, коли припинемо бути байдужими і почнемо цінити не лише власне, а і громадське. Вночі з 29.04 на 30.04 невідомий на автомобілі познущався з футбольного поля ПТУ-36. Якщо комусь відомо ім‘я або номер авто, власник якого скоів акт вандалізму, прошу повідомити мені на особисті носії. Конфіденційність гарантую, премія – 500 грн. Вірю в нашу порядність і світле майбутнє», – написав директор училища.
