СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому з білбордів рекламу прибрали і викинули на газони (ФОТО)
- Останнє оновлення: 03 травня 2019

Відразу після завершення президентських перегонів міський голова Кропивницького Андрій Райович наголосив на тому, що місто слід прибрати від залишків зовнішньої реклами.
Уже наступного після виборів понеділка очільник міста звернув увагу комунальних підприємств, спецінспекції, управління архітектури на необхідності упорядкувати усі рекламні площини, оскільки після дощів на багатьох білбордах залишилися шматки лозунгів та облич.

Минуло чимало часу, але й сьогодні на Ковалівці можна побачити рекламні плакати. Щоправда, тепер вони не висять на білбордах, а лежать біля них, на узбіччях вулиці Вокзальної.
