СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому зону відпочинку містян перетворили на майданчик для собачих боїв
- Останнє оновлення: 06 травня 2019
В обласному центрі, у Парку Перемоги, проводяться собачі бої.
Про це сьогодні, 6 травня, повідомив під час апаратної наради у міській раді Андрій Райкович.
«Мешканці сигналізують, що в парку постійно збирається велика кількість людей, які організовують собачі бої. Поліція, ви що не бачите цього? Люди сильно занепокоєні. А влада не для цього витрачає мільйони гривень на благоустрій», – наголосив очільник міста.
Андрій Райкович дав розпорядження співробітникам поліції міста негайно перевірити і розібратися у ситуації, що склалася.
