22червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому зону відпочинку містян перетворили на майданчик для собачих боїв

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому зону відпочинку містян перетворили на майданчик для собачих боїв

06 6В обласному центрі, у Парку Перемоги, проводяться собачі бої.

Про це сьогодні, 6 травня, повідомив під час апаратної наради у міській раді Андрій Райкович.

«Мешканці сигналізують, що в парку постійно збирається велика кількість людей, які організовують собачі бої. Поліція, ви що не бачите цього? Люди сильно занепокоєні. А влада не для цього витрачає мільйони гривень на благоустрій», – наголосив очільник міста.

Андрій Райкович дав розпорядження співробітникам поліції міста негайно перевірити і розібратися у ситуації, що склалася.