СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому спортсмени вшанували пам’ять захисників
- Останнє оновлення: 08 травня 2019
Учора, 8 травня, з нагоди Дня пам’яті та примирення представники дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, спортивних організацій, міського й обласного профільних управлінь вшанували загиблих воїнів, поклавши квіти до їхніх могил на Фортечних валах.

У заходах взяли участь заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Уляна Соколенко, начальник відділу фізичної культури та спорту управління молоді та спорту міської ради Кропивницького Славік Іванов, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області Олександр Кузьмін та спортивна громадськість.
Спортсмени вшанували хвилиною мовчання пам'ять воїнів, полеглих у Другій світовій війні та поклали живі квіти до могил учасників Кіровоградської підпільно-диверсійної організації та могил Героїв Радянського Союзу.

