СУСПІЛЬСТВО
У сукнях та на роверах: як у Кропивницькому провели велопробіг (ФОТО)
- Останнє оновлення: 13 травня 2019

Учора, 12 травня, у День матері громадська організація «Асоціація жінок України ДІЯ. Кропивницький» провела велопробіг у сукнях та на підборах.

Учасниці зібралися біля кропивницької лікарні імені Ганни Дмитрян. Про це йдеться на сторінці організації.
Голова організації Юлія Шкурупій наголосила, що велопробіг організували, аби нагадати містянам про важливість жінки та матері у суспільстві. Запланували, що така акція стане традиційною на День матері.
Завершився велопробіг на площі Героїв Майдану. Дівчата роздавали листівки та вітали з святом кропиничанок.

