СУСПІЛЬСТВО
Дівчата з Кіровоградщини та їхні чотирилапі напарники здобули «бронзу» на чемпіонаті «Юний кінолог»
- Останнє оновлення: 03 червня 2019
1 та 2 червня у Сумах за участі команд усіх областей України пройшов чемпіонат «Юний кінолог», присвячений Дню захисту дітей.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції в області.
Загалом більше 60 учасників разом зі своїми вихованцями змагалися у таких дисциплінах як смуга перешкод, загальний курс дресирування та спецкурс.
Кіровоградську область представляли Софія Таранець зі спанієлем Ірискою та Марія Озимай із лабрадором Брайтом.
У підсумку дівчата та їх чотирилапі напарники посіли третє загальнокомандне місце у дисципліні смуга перешкод.

Підготовку учасників від Кіровоградщини здійснювали керівник кінологічного центру ГУНП в області Артем Матвєєв та його заступник Костянтин Дульський.

