СУСПІЛЬСТВО
Дванадцять матерів Кіровоградщини отримали почесне звання України
- Останнє оновлення: 06 червня 2019
За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей згідно Указу Президента України почесним званням «Мати-героїня» удостоїли 12 жінок з Кіровоградської області.

Про це йдеться на сайті Кіровоградської обласної державної адміністрації.
Це жінки з міст Кропивницький, Олександрія, Знам'янка та з Голованівського, Бобринецького, Новоукраїнського, Світловодського, Олександрійського, Благовіщенського, Новомиргородського, Олександрійського, Новгородківського районів.
Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку.
Враховується вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.
Жінка, якій присвоєно почесне звання «Мати-героїня», має право на виплату одноразової грошової допомоги в розмірі 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановленого на 1 січня року, в якому отримана нагорода.
