СУСПІЛЬСТВО
Ключ до успіху взаємодії влади та громади: у Кропивницькому розпочався демократичний форум
- Останнє оновлення: 06 червня 2019
Сьогодні, 6 червня, у Кропивницькому розпочався форум «Громада і влада: співпраця – ключ до успіху», до якого на ряду із всеукраїнськими спікерами долучилися представники влади, місцеві обранці й активісти міста та області.

У рамках заходу пройдуть панельні дискусії «Місцева демократія», «Медична реформа», «Дорожня карта реформ Кропивницького» та «Громадська активність в районах та малих містах: можливості та виклики», де обговорюватимуться проблемні питання та розглядатимуться перспективи подальшої співпраці громади та влади.
За інформацією координатора Реанімаційного Пакету Реформ Івана Омеляна, нині Кропивницький посідає третє місце серед інших міст України у співпраці влади з громадою.
«Українцям дуже важко об’єднуватися задля чогось, набагато легше проти. Кожен досвід, коли громадські активісти домовляються між собою – це вже перемога, а коли знаходять порозуміння із владою – це перемога перемог. І ви це робите, і ваш досвід вже переймають інші міста», – наголосив під час виступу Іван Омелян.
Про напрямки роботи місцевої влади у пошуку консенсусів у вирішенні конфліктів розповів секретар міської ради Андрій Табалов, який виступив одним зі спікерів форуму.
«Можливо, нам є ще куди рости у цьому напрямку. Є багато аспектів, які ми не допрацьовуємо, й активісти з цим погоджуються. Виступи громади на сесії, відеотрансляції засідань комісій, створення громадської ради, новий статут міста, громадський бюджет, електронні петиції – це те, що допомагає громаді приймати безпосередню участь у становленні нашого міста. Я хочу побажати всім кропивничанам активності. Наші та мої двері завжди відкриті для всіх активістів, які прагнуть конструктиву. Саме разом ми зможемо зробити місто кращим, аби воно стало комфортним і затишним», – наголосив очільник депутатського корпусу.
