22червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Ще один з районів Кіровоградщини продовжує боротися з наслідками стихії (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Ще один з районів Кіровоградщини продовжує боротися з наслідками стихії (ФОТО)

У Новомиргородському районі, як в і деяких інших районах області, негода наробила чимало лиха як в самому райцентрі, так і в селах громади.

05 19 340

Про це йдеться на сайті Новомиргородської міської ради.

Як тільки припинився дощ, на вулицях почала працювати бригада з благоустрою. Вона розчищає вулиці від сміття, прибирає повалені дерева та зруйновані пішохідні зони, відновлює пошкоджені ділянки вуличного освітлення.

05 19 341

Комунальне підприємство НМІМ приймає заявки мешканців громади щодо аварійних ситуацій. Служба ліквідовує їх наслідки. Подекуди дерева пошкодили дахи, є випадки затоплення будівель і побутових приміщень, руйнування дорожнього та тротуарного полотна, аварійні ситуації в системі вуличного освітлення.

Але головне, що обійшлося без постраждалих. Міська влада запевняє, що готова до проявів негоди, які, за прогнозами синоптиків, можливі цими днями.

 05 19 337

05 19 338

05 19 335

05 19 339

05 19 336