СУСПІЛЬСТВО
Почуйте нас: мешканці Кропивницького бажають їздити комунальним транспортом
- Останнє оновлення: 10 червня 2019
Мешканці Кропивницького просять міську владу запровадити ще один маршрут автономного тролейбусу.

Таке бажання викладено у вигляді електронного звернення на сайті Єдиних місцевих петицій.
«Запровадження маршруту з використанням соціального транспорту (автономного тролейбусу) через центр міста, АС №2, обласну лікарню, по вулицях Ю. Коваленка, Жадова, Героїв України (повз овочевий ринок), Тамма, ринок, через центр міста і далі за необхідністю. Цей маршрут не охоплено соціальним транспортом або великогабаритним транспортом. Наприклад, від АС № 2 у бік обласної лікарні й далі до супермаркету «Велмарт» їздять тільки маршрутні таксі. Ще цей маршрут міг би з’єднати мікрорайон 13 школи, обласну лікарню з овочевим ринком», – йдеться у інформації.
